Dlaczego warto zamawiać u producenta?

Palety EPAL są podstawowym produktem używanym w transporcie, spedycji oraz podczas magazynowania. Od ich niezawodności zależy bezpieczeństwo przewożonych towarów, jak również pracowników zajmujących się spedycją. Dlatego też jakość palet jest szczególnie istotna – i warto zaopatrzyć się w nie u sprawdzonych producentów, takich jak Tartak Gałka.

Przedsiębiorstwo Tartak Gałka działa na rynku od dziesięcioleci i stale rozwija się – zarówno od strony logistycznej, jak i technologicznej. Firma posiada rozbudowaną flotę transportową oraz nowoczesne wyposażenie, które obejmuje zmechanizowaną halę produkcyjną oraz nowoczesną suszarnię, w której drewno uzyskuje optymalną higroskopijność oraz odporność na działanie szkodliwych czynników – jak wilgoć, grzyby czy bakterie.

Pewna jakość produktu

Tartak Gałka pozyskuje surowce do produkcji palet EPAL, desek paletowych oraz deski tarasowej jedynie ze sprawdzonych źródeł. Drewno opatrzone jest niezbędnymi certyfikatami, a firma spełnia wszelkie rygorystyczne normy i regulacje konieczne do produkcji autoryzowanych i użytkowanych na terenie całej UE palet EPAL. Dbałość o jakość produktów potwierdzają liczne testy, jakim poddawane są wyroby. Zaliczają się do nich nie tylko wspomniane palety EURO EPAL, ale też palety o niestandardowych rozmiarach, nadstawki paletowe, kantówki i inne komponenty.

Niezawodność dostaw

Kupując palety bezpośrednio od producenta można być pewnym, że będą one doskonałej jakości, a ich użytkowanie będzie długotrwałe i bezawaryjne. Jednak ponieważ to produkt w pełni ekologiczny nawet w przypadku niewielkich usterek łatwo poddawać je naprawie – oraz gdy dojdzie do pełnego zużycia – recyklingowi. Palety firmy Tartak Gałka wyróżniają się trwałością. Naszymi Klientami mogą być nie tylko przedsiębiorstwa o bardzo dużym zapotrzebowaniu na produkt, ale także mniejsze podmioty. Ogromnym atutem firmy jest także tempo współpracy – posiadając własną flotę transportową możemy świadczyć usługi w sposób kompleksowy.