W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości drewniane palety w uniwersalnym rozmiarze 1200 x 800 mm. Proponujemy Państwu palety EPAL HT, które mogą być użytkowane zarówno w ramach krajowej, jak i międzynarodowej spedycji. Palety drewniane produkujemy z najwyższej jakości drewna iglastego - sosnowego, świerkowego oraz jodłowego. Drewno zachowuje optymalną wytrzymałość oraz higroskopijność dzięki obróbce obejmującej również suszenie w profesjonalnych warunkach.

Palety drewniane to produkty w pełni przyjazne dla środowiska, mogą być wykorzystywane zarówno w transporcie, jak i magazynowaniu artykułów dowolnego rodzaju.

Prosta, lecz niezwykle uniwersalna konstrukcja palet jest jednocześnie bardzo wytrzymała - dzięki optymalnej konserwacji drewna. Nasze palety charakteryzują odpowiednie właściwości mechaniczne, jak również higroskopijne (wilgotność drewna nie przekracza kilkunastu procent).

Palety drewniane EPAL są dodatkowo opatrzone odpowiednimi certyfikatami jakości, które umożliwiają ich użytkowanie na terenie całej Unii Europejskiej. Palety są odpowiednio wyważone, a drewno przeznaczone do ich produkcji podlega kontroli jakości surowca. Zarówno rozmiary, jak i ciężar wynoszący 25 kg są zestandaryzowane, przez co idealnie nadają się do transportu - także na wózkach widłowych. Nośność palet EPAL, w zależności od ładunku, może wynosić od 1 - 1,5 tony. Drewno iglaste, którego używamy doskonale sprawdza się również w zmiennych warunkach atmosferycznych. Warto pamiętać, że poza walorem funkcjonalnym, palety drewniane są również przyjaznym dla środowiska produktem - co dotyczy również procesu ich obróbki.

Paleta EUR-EPAL

Paleta EUR-EPAL 800x1200mm

Palety drewniane EPAL HT w uniwersalnym rozmiarze 1200 x 800 mm więcej