HISTORIA FIRMY

Rozwój firmy na przestrzeni kilku lat doprowadził do powstania w 2013 r. Spółki Cywilnej Trak-Drew, która jest obecnie liderem w produkcji deski paletowej.

Drewno do produkcji firma pozyskuje w 80% z Lasów Państwowych, które jest certyfikowane w 100% PEFC, pozostałe 20% surowca pochodzi ze Słowacji. Pragniemy wspomnieć, że firma posiada własne zaplecze transportowe co w dużej mierze ułatwia nam prace i pozwala nam sprostać wymaganiom klienta, którym zależy na szybkim i bezpiecznym  dostarczeniu towarów.

Jakość naszych produktów zawdzięczamy nowoczesnej technologii, doskonałej organizacji produkcji oraz certyfikowanemu surowcowi. Dowodem na to jest posiadanie międzynarodowego certyfikatu PEFC.

Jesteśmy firmą kreatywną, otwartą na aktualne potrzeby rynku. Stawiamy na rozwój i ciągłe udoskonalenia tak, aby nasze produkty coraz lepiej zaspokajały potrzeby naszych klientów. Dzięki rodzinnej tradycji oraz bogatemu doświadczeniu uzyskujemy bardzo dobre opinie na rynkach krajowych a także zagranicznych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy!


NOWA SUSZARNIA W FIRMIE TARTAK-GAŁKA

Wraz z otwarciem nowego oddziału w Jordanowie firma dokonała zakupu najnowocześniej w pełni zautomatyzowanej suszarni składającej się z trzech komór do suszenia drewna  firmy  LEKO.  Jest to jeden z najnowocześniejszych dostępnych na rynku systemów do obróbki termicznej drewna. Linia jest wypełni zautomatyzowana sterowana komputerowo, dzięki temu proces jest prowadzony w najbardziej optymalnych warunkach,  oraz dodatkowo mamy pełną kontrolę nad procesem suszenia drewna, dostęp do pełnej historii przebiegu obrabianego  materiału.

Ponadto nowa suszarnia umożliwia proces obróbki Fitosanitarnej drzewa. Obróbka polega na wyeliminowaniu przenoszenia zagrożeń biologicznych przez unieszkodliwienie szkodników i patogenów drewna obróbką cieplną. Proces ten może być jedynie przeprowadzany w specjalnych urządzeniach przeznaczonych do tego typu. Dzięki urządzeniu tej klasy jesteśmy w stanie potwierdzić raportem prawidłowy przebieg tej obróbki a klient ma pewność że  otrzymuje towar najwyższej jakości wolny od jakichkolwiek bakterii, drobnoustrojów, bądź grzybów.